100/100
Soyak Olympiakent
Projelere Dön Proje Genel Bilgileri Projeyi Takip Et
Proje Adı: Soyak Olympiakent
Konum: İstanbul/Küçükçekmece
Arsa Alanı: 450.000 m2
Konut Sayısı: 3.600
Firma: Soyak İnşaat
Adres: 34303 Halkalı Küçükçekmece/ISTANBUL
Telefon: 0212 495 09 10-11
E-posta: halklailiskiler@olympiakent.info
Proje Hakkında

Yaklaşık 1 milyon metrekarelik alan üzerinde, 3600 konuttan oluşan, 450 bin metrekarelik yeşil alana sahip, 50 bin adet ağacın dikildiği soyak olympıakent, doğa ile iç içe, modern yaşam tarzı olan bir yerleşim merkezi...

Soyak Olympiakent'teki 1+1'den 4+1'e kadar çeşitli büyüklüklerdeki daireler, ankastre beyaz eşyalı mutfak, çelik dış kapı, dekoratif amerikan iç kapılar, halı ve parke yer döşemeleri, ebeveyn banyosu ve giyinme odasıyla tasarlanmıştır.

Soyak Olympiakent, koşu ve bisiklet parkuru, tenis kortları, basketbol ve plaj voleybolu sahalarının yanı sıra yüzme havuzu, buz pisti, kaykay sahası, tırmanma duvarı gibi spor olanakları ile 3600 aileye ayrıcalıklı bir yaşam sunmaktadır. Proje kapsamında ilköğretim okulu, ticaret merkezi, kapalı ve/veya açık otoparklar da bulunmaktadır.

"Yaşamda Kalite"nin ön planda tutulduğu, spor ve doğayla iç içe, kaliteli ve güvenli bir yaşam olanağı sunan Soyak Olympiakent'te, yüzme havuzları, geniş otopark alanları ve görüntülü interkom sistemiyle desteklenen 24 saat özel güvenlik sistemi bulunmaktadır.

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/sitesak/domains/sitesakinleri.net/public_html/pages/project/comments.php on line 175

Yorum Bulunamadı

Proje Hakkında
ISINMA - MERKEZİ
ISINMA - MERKEZİ
KAPICI
KAPICI
AÇIK OTOPARK
AÇIK OTOPARK
KAPALI OTOPARK
KAPALI OTOPARK
OKUL
OKUL
HASTANE
HASTANE
AVM
AVM
OGS
OGS
FUTBOL SAHASI
FUTBOL SAHASI
BASKETBOL SAHASI
BASKETBOL SAHASI
ATM - BANKA
ATM - BANKA
KOŞU PARKURU
KOŞU PARKURU
Proje Görselleri
Proje Konumu
Bültenimize Kayıt Olun, Yeniliklerden Haberdar Olun.