100/100
My Home Maslak
Projelere Dön Proje Genel Bilgileri Projeyi Takip Et
Proje Adı: My Home Maslak
Konum: İstanbul/Sariyer
Arsa Alanı: 10.000 m2
Konut Sayısı: 786
Firma: Ağaoğlu
Adres: Maslak, Hadım Koruyolu Cad No:2, 34398 Ayazağa/Maslak/ Sarıyer/İstanbul
Telefon: 444 6 777
E-posta:
Proje Hakkında

Ağaoğlu, 30 yıllık deneyimiyle İstanbul’un finans ve iş merkezi Maslak’a, Ağaoğlu kalitesiyle yeni bir yaşam biçimi getiriyor.

Ana arterlere yakınlığı ile ön plana çıkan My Home Maslak, TEM otoyoluna ve 2. köprüye bağlantısı ile bulunmaz bir ulaşım kolaylığı sağlıyor. Üniversitelere, okullara, alışveriş merkezlerine ve hastanelere çok yakın konumda olan My Home Maslak sağladığı zaman tasarrufu ile yaşamı kolaylaştırıyor.

My Home Maslak, özel olarak tasarlanmış 3 kulede toplam 786 daireden oluşuyor. Projede yer alan tüm daireler, özenle düşünülmüş mimari detaylarıyla, Ağaoğlu kalitesini sunuyor. Projede studio dairelerden, 3+1’e ve 4+1’den teras evlere kadar farklı ihtiyaçlara göre seçenekler bulunuyor. Optimum metrekare kullanım alanı düşünülerek planlanan dairelerde, ferahlık ve fonksiyonellik ön planda tutuluyor.

Şehrin karmaşasından uzak ama şehrin tam ortasında kusursuz bir yaşam hayali, My Home Maslak’ta gerçek oluyor. Özel tasarım “bahçe balkonlar” ile gökyüzünde bahçe keyfi günün yorgunluğunu unutturuyor.

My Home Maslak, doğayla iç içe, çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, kapalı otoparkı ve güvenli site yaşamı ile yeni bir dünya yaratarak aynı zamanda eşsiz bir yatırım değeri de sunuyor.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/sitesak/domains/sitesakinleri.net/public_html/pages/project/comments.php on line 175

Yorum Bulunamadı

Proje Hakkında
GÜVENLİK
GÜVENLİK
TEKNİK SERVİS 7/24
TEKNİK SERVİS 7/24
JENERATÖR
JENERATÖR
ISINMA - MERKEZİ
ISINMA - MERKEZİ
ASANSÖR
ASANSÖR
AÇIK OTOPARK
AÇIK OTOPARK
KAPALI OTOPARK
KAPALI OTOPARK
ÇOCUK OYUN ALANI
ÇOCUK OYUN ALANI
İNTERNET
İNTERNET
AVM
AVM
OGS
OGS
BASKETBOL SAHASI
BASKETBOL SAHASI
ATM - BANKA
ATM - BANKA
CAFETERYA
CAFETERYA
SPOR SALONU
SPOR SALONU
KAPALI HAVUZ
KAPALI HAVUZ
Proje Konumu
Bültenimize Kayıt Olun, Yeniliklerden Haberdar Olun.