Hakkımızda
Hakkımızda

Sitesakinleri , “ Site Sakinlerinin Söz Sahibi Olduğu İlk Sosyal Platform

Farklı siteler içerisinde yaşamlarını sürdüren insanların birbirleri ile iletişime geçerek, yaşadıkları yer hakkında yapacakları bilgilendirme yorumları ve paylaşımları ile site içerisinde yaşamayı düşünen diğer kişilere yardımcı olabilmesi ve mevcut sitenin sakininin sesinin gerekli yerlere iletilebilmesi amacıyla kurulmuştur.

Günümüz koşulları göz önüne alındığında kurulmuş olan bu sosyal platform kendi alanında ilk olması ile birlikte, site içerisinde ev sahibi olmak isteyen kullanıcıların “ bir bilene sor ” deyiminde olduğu gibi direk olarak o sitenin içerisinde yaşanların yorumlarından faydalanarak kararlarını vermesini sağlıyor.

Mevcut site sakinlerinin ise yapacakları site değerlendirmeleri, yaşamlarını bir şekilde etkileyen olumlu ya da olumsuz yorumları dile getirerek yetkili yerlere gitmesi için bu sistem aracılık ediyor olacak.

Biz burada her şeyi senin için hazır hale getirdik. Ancak henüz senin içerisinde bulunduğun siteye ulaşamamış olabiliriz, o zaman “ SİTE EKLE ” seçeneğinden bize gereken bilgileri doldur, site ile alakalı bilgileri gözden geçirelim ve sisteme dahil edelim.

En başında da söylediğimiz gibi “ Site Sakinlerinin Söz Sahibi Olduğu İlk Sosyal Platform

Bültenimize Kayıt Olun, Yeniliklerden Haberdar Olun.